Незабаром в Центрі надання адміністративних послуг можливо буде зареєструвати громадське формування.

Продовжується реформування системи  реєстрації громадських формувань.

Державна реєстрація громадського формування за заявою заявника шляхом звернення до фронт-офісу, а саме Центру надання адміністративних послуг, що забезпечує прийняття та видачу  документів під час державної реєстрації.

Зареєстрована заява та електронні копії оригіналів документів для державної реєстрації, виготовлені шляхом сканування та долучені до такої заяви, за допомогою програмних засобів ведення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємств та громадських формувань передаються на розгляд суб’єкту державної реєстрації.

Звертаємо Вашу увагу на те, що  в Центрі надання адміністративних послуг реєстрації громадських формувань  можлива лише зі статусом юридичної особи. Виготовлення шляхом сканування електронних копія оригіналів документів для державної реєстрації, передбачено програмним забезпеченням Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, до якого вносяться відомості тільки про громадські формування зі статусом юридичної особи. Зважаючи на це, у діючого програмного забезпечення відсутня технічна  можливість виготовлення та передачі на розгляд суб'єкту державної реєстрації електронних копій оригіналів документів для державної реєстрації  громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи.

Враховуючи вищевикладене, з метою недопущення порушення конституційних прав і свобод громадян,  до впровадження програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємств та громадських формувань, рекомендуємо Вам надсилати документи, що подаються для державної реєстрації громадського формування, що не мають статусу юридичної особи до Головного територіального управління юстиції у Харківській області (61002, м. Харків  вул. Ярослава Мудрого, буд.16, тел. 751-81-68.)

Більш детальну інформацію Ви можете отримати в приміщенні Центру надання адміністративних послуг (м. Куп’янськ, вул. 1 Травня, буд.6, тел. (05742) 5 31 72.

Web-адреса: cnap.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/962 | Переглядів: 94Дата публікації: 10:28 05.09.2016