Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

Відповідно до  п.5 ст.3  Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» державна реєстрація права власності та інших речових прав проводиться незалежно від місцезнаходження нерухомого майна в межах Автономної Республіки Крим, області, міст Києва та Севастополя.

Якщо Ваша нерухомість (земельні ділянки, призначені для забудови; природні комплекси (для експлуатації); споруди; кімнати і квартири; будівлі і приміщення під магазини і офіси; приватні житлові будинки, дачі, котеджі в передмісті (із земельними ділянками); виробничі приміщення, склади) розташована поза межами території м. Куп’янська, а Ви бажаєте провести процедуру реєстрації в м. Куп’янськ,  куди можливо звернутися?

Дану можливість громадяни можуть реалізувати в Центрі надання адміністративних послуг, який знаходиться за адресою: м. Куп’янськ, вул. 1 Травня, 6, 1 поверх.  Тел. для довідок: (05742) 5 31 72.

Ви  зможете оцінити:

ставлення посадових осіб центру надання адміністративних послуг до одержувача адміністративних послуг;

зручні умови;

швидкість отримання адміністративних послуг;

високий рівень якості надання адміністративних послуг;

отримання професійних консультацій.

Web-адреса: cnap.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/695 | Переглядів: 102Дата публікації: 11:38 01.06.2016