Аналіз роботи та кількості звернень заявників

Аналіз роботи та кількості звернень заявників

Кількість  послуг з початку роботи Центру (2013 рік) збільшилася в рази. Нині мешканці мають змогу отримати  78 види адміністративних послуг (було 26). Новими послугами центру надання адміністративних послуг, які було делеговано в цьому році стали: реєстрація речових прав на нерухоме майно, реєстрація місця проживання громадян (а саме складання постанов про адміністративні правопорушення) та надання відомостей з Державного земельного кадастру (витяг з Державного земельного кадастру про об’єкт Державного земельного кадастру; довідка, що містить узагальнену інформацію про землі (території) за формою, встановленою Порядком ведення кадастру; викопіювання з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану); копії документів, що створюються під час ведення Державного земельного кадастру).

Провівши аналіз роботи та кількості звернень заявників для отримання адміністративних послуг протягом п’яти місяців 2016 року загальна кількість звернень складає 1374 послуги. З них:

Послуги Держгеокадастру – 219 зверн.

Власні послуги – 190 зверн.

Послуги щодо реєстрації речових прав – 156 зверн.

Постанови про адміністративні правопорушення – 140 зверн.

Інформаційна довідка з державного реєстру речових прав фізичним та юридичним особам -9 зверн.

Інформаційна довідка з державного реєстру речових прав для органів державної влади, органів місцевого самоврядування, судів, органів прокуратури, органів Служби безпеки України, Національного банку України, органів Національної поліції, Національного антикорупційне бюро України, Національного агентство з питань запобігання  корупції , які звільнені від плати у зв’язку із здійсненням ними повноважень, визначених законом. – 89 зверн.

Надання консультацій - 571 зверн.

З 1 січня 2016 року адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, зараховується до місцевих бюджетів за місцем надання адміністративної послуги.  За період з: 01.05.2016 по 23.05.2016  до центру надання адміністративних послуг для реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень звернулось 57 заявників. Від надання їм адміністративних послуг до міського бюджету м. Куп’янська надійшло 4370,00 грн.

Web-адреса: cnap.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/675 | Переглядів: 72Дата публікації: 08:46 30.05.2016