Виконавчим органам місцевого самоврядування делегували повноваження щодо реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання

Починаючи з 04.04.2016 року працюємо за новими правилами! Що потрібно знати для громадян. Громадянам відтепер для реєстрації чи зняття реєстрації місця проживання потрібно звернутися до відповідного виконавчого органу міської ради, які наразі вважаються органами реєстрації. Строк, протягом якого громадяни України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов’язані зареєструвати своє місце проживання. Такі дії мають бути вчинені протягом 30 календарних днів після зняття з реєстрації місця проживання та прибуття до нового місця проживання. Передбачається , що реєстрація місця проживання/перебування або зняття з реєстрації місця проживання особи здійснюється в день подання особою або її представником документів. При цьому уточнюється, що реєстрація  місця проживання за заявою особи може бути здійснена одночасно із зняттям з попереднього місця проживання.

Також зазначаємо дуже важливий момент!  Якщо під час подання документів встановлено, що особа звернулася для реєстрації нового місця проживання після спливу 30 календарних днів після зняття з реєстрації попереднього місця проживання або подала для реєстрації місця проживання недійсний паспорт громадянина України на неї складається адміністративний протокол за вчинення правопорушення.  Даний протокол складається в Центрі надання адміністративних послуг.

Центр надання адміністративних послуг знаходиться за адресою: м. Куп’янськ, вул. 1 Травня, 6, 1 поверх.

Тел. для довідок: (05742) 5 31 72.

Web-адреса: cnap.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/664 | Переглядів: 516Дата публікації: 14:48 25.05.2016