Набрав чинності наказ щодо впровадження оновленого програмного забезпечення ЄДР

Сьогодні, 28 липня, набрав чинності наказ Мін'юсту № 2409/5 «Про деякі питання впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань».

З метою впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань в промислову експлуатацію наказом:

1. Визначено період впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру з 00.00 5 серпня до 23.59 16 серпня 2020 року, якщо більш ранній термін закінчення цього періоду не визначено в оголошенні, розміщеному на веб-сайті Міністерства юстиції.

2. Установлено, що:

1) у період впровадження оновленого програмного забезпечення ЄДР прийом документів, що подаються для держреєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, не здійснюється;

2) розгляд документів, поданих для держреєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань до періоду впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру та сплив строку розгляду яких припадає на відповідний період, здійснюється державними реєстраторами юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань до 18.00 7 серпня 2020 року;

3) розгляд документів, поданих для держреєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань до періоду впровадження оновленого програмного забезпечення ЄДР, після завершення такого періоду здійснюється за допомогою оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру шляхом прийняття відмови в державній реєстрації з технічних причин та повторного прийняття документів для проведення відповідної реєстраційної дії без додаткового справляння адміністративного збору.

Перебіг строку розгляду документів, поданих для державної реєстрації, продовжується з моменту нового прийняття документів з урахуванням часу, що минув до періоду впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру.

Про деякі питання застосування оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань можна ознайомитись за посиланням  http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/RE34955.html

Дата публікації: 15:05 29.07.2020
Центр надання адміністративних послуг Куп’янської міської ради Харківської області >>>