У Мінціфри розповіли, наскільки безпечно користуватися додатком "Дія"
У Мінціфри розповіли, наскільки безпечно користуватися додатком \"Дія\"

У Мінціфри розповіли, наскільки безпечно користуватися додатком "Дія"

У Мінціфри заявили, що додаток державних послуг "Дія" не зберігає персональні дані українських громадян, а лише передає ту інформацію, яка вже є в реєстрах.

Міністр цифрової трансформації з розвитку публічних послуг Людмила Рабчинська повідомила, що саме від системи захисту реєстрів і залежить безпека персональних даних в додатку.

"Додаток" Дія "не зберігає персональні дані. Додаток" Дія "- це як канал зв'язку, який просто передає ті дані, які є в реєстрах. Тому, відповідно, настільки вони захищені в реєстрах, настільки вони захищені в тій мережі, в якій їх отримують за допомогою програми "Дія", - розповіла Рабчинська.

Заступник міністра додала, що зазвичай реєстри мають комплексну систему захисту інформації.

"Ті, які не мають - ми працюємо над тим, щоб вони мали цю комплексну систему. Тому я сподіваюся, що найближчим часом ми всім зможемо сказати, що" на 100% ваші дані захищені ", - прокоментувала вона.

Дата публікації: 08:33 05.06.2020
Центр надання адміністративних послуг Куп’янської міської ради Харківської області >>>