УРЯД ПОСЛАБИВ КАРАНТИН З 5 / 15 ЧЕРВНЯ

3 червня 2020 року Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про послаблення карантинних обмежень, написав у Телеграмі Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

З 5 червня розпочнеться робота закладів громадського харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів, а особи старші 60 років можуть не дотримуватися зобов’язання щодо самоізоляції.

Дозволяється проведення релігійних заходів у приміщенні за умови перебування не більше 1 особи на 5 м² і проведення акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, у віддаленому режимі, а також ухвалення рішення про умовну акредитацію освітніх програм без проведення або з частковим проведенням акредитаційної експертизи до 1 вересня 2020 року.

Крім того, поновлюється авіаційне сполучення:

з 5 червня – внутрішнє авіасполучення;

з 15 червня – міжнародне авіасполучення з державами, які відкрили аеропорти для рейсів з України.

Здійснення перевезень пасажирів легковими автомобілями дозволятиметься в кількості до 5 осіб включно з водієм (без урахування дітей віком до 14 років).

У разі невідповідності епідемічної ситуації в регіоні показникам для послаблення заходів протягом трьох днів поспіль, регіональна комісія ТЕБ і НС зобов’язана зібратися позачергово та скасувати послаблення деяких карантинних обмежень.

Українське право

Дата публікації: 16:09 03.06.2020
Центр надання адміністративних послуг Куп’янської міської ради Харківської області >>>