Зеленський продовжив податкові пільги до кінця карантину

Підписано Закон України про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (COVID-19)

Президент України Володимир Зеленський підписав законопроект про продовження дії податкових пільг на період карантину. Про це повідомляється на офіційному сайті Верховної Ради.

Так, на сайті вказано, що документ повернутий з підписом від президента.

Відомо, що закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України з приводу додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавирусной хвороби (COVID-19)" передбачає звільнення від оподаткування ПДФО 300% доплати медикам до 30 червня, звільнення від оподаткування ПДФО і військового збору допомоги по частковому безробіттю, надання можливості отримувати допомогу по частковому безробіттю для ФОП.

У документі також йдеться про те, що до кінця останнього місяця карантину буде продовжено термін пільг для виробництва дезінфекторів; призупинено терміни розгляду скарг платників податків та продовжено звільнення від штрафів і пені за прострочення споживчого кредиту.

Варто зазначити, що законом ФОП звільняються від ЄСВ за себе до 31 травня.

Також документ передбачає мораторій на перевірки і незастосування штрафів і пені за порушення податкового законодавства та законодавства з ЄСВ до кінця карантину.

Дата публікації: 10:23 28.05.2020
Центр надання адміністративних послуг Куп’янської міської ради Харківської області >>>