ЦНАП починає роботу

МИ ВІДКРИЛИСЬ

Шановні мешканці міста!

Виконавчий комітет Куп“янської міської ради повідомляє, що розпорядженням міського голови від 22.05.2020 № 162 “Щодо організації роботи ЦНАП в період дії карантину” з 25 травня 2020 року центр надання адміністративних послуг починає прийом громадян.

З метою недопущення розповсюдження коронавірусної хвороби, збереження здоров’я та забезпечення безпеки працівників і оточуючих людей, враховуючи рекомендації Мінцифри та Головного державного санітарного лікаря України прийом буде здійснюватись з дотриманням всіх санітарних норм, а саме:

- громадяни з ознаками вірусної хвороби до приміщення не допускаються;

- працівники та відвідувачі перебувати в приміщенні можуть тільки в захисній масці, у тому числі виготовленій самостійно, або респіраторі;

- прийом здійснюється за попереднім записом (тел. 5 31 72 ) з дотриманням часового інтервалу, який дозволяє виключити контакт між відвідувачами;

- очікування відбувається ззовні приміщення з дотриманням принципів соціального дистанціювання (1,5 м).

ГРАФІК РОБОТИ ЦНАП НА ПЕРІОД ДІЇ КАРАНТИНУ

понеділок — четвер з 8.00 до 17.00 год., прийом документів з 8.00 до 15.00 год.

п’ятниця — з 8.00 до 15.45 год., прийом документів з 8.00 до 14.00 год.

обідня перерва з 12.00 до 12.45 год.,

технічна перерва для проведення дезінфекції кожні 2 години протягом 15 хвилин.

Шановні мешканці міста, ще раз нагадуємо, до закінчення карантину, будь ласка, з усіх питань спочатку телефонуйте!

Будьте взаємно ввічливими і будьте здорові!

Дата публікації: 08:56 22.05.2020
Центр надання адміністративних послуг Куп’янської міської ради Харківської області >>>