Онлайн-вебінар “єМалятко у ЦНАП: запитання та відповіді”

Онлайн-вебінар “єМалятко у ЦНАП: запитання та відповіді”

ЄМалятко - комплексна послуга для батьків новонароджених.

З метою забезпечення реалізації експериментального проєкту “єМалятко” центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Куп’янської міської ради приєднався до загальнодержавного проєкту метою якого є спрощення отримання державних послуг, допомога батькам немовляти уникнути бюрократії та надати можливість займатися приємними сімейними турботами замість тяганини з документами.

Розпорядженням міського голови від 14.05.2020р. № 155 «Про реалізацію комплексної послуги «єМалятко» в центрі надання адміністративних послуг» визначені адміністратори ЦНАП, які уповноважені для надання даної послуги.

Послуга вже доступна для офлайн-тестування у Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Запоріжжі, Рівному, Кривому Розі, Львові, Луцьку, Вінниці, Маріуполі, Івано-Франківську та Кременчуці.

За однією заявою у ЦНАП батьки немовляти можуть отримати до 8 послуг, серед яких:

• державна реєстрація народження дитини;

• визначення належності дитини до громадянства України;

• визначення походження народження дитини (якщо батьки не перебувають у шлюбі);

• призначення допомоги на дитину;

• призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях;

• реєстрація місця проживання дитини;

• реєстрація в державному реєстрі фізичних осіб-платників податків;

• присвоєння дитині унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі.

Щоб отримати послугу, батькам буде необхідно мати при собі паспорти, ІПН (за наявності), медичне свідоцтво про народження та 20 вільних хвилин для заповнення заяви з адміністратором.

Впровадження послуги єМалятко реалізується Міністерством цифрової трансформації України за підтримки програми EGAP (Швейцарська Конфедерація та Фонд Східна Європа), SURGe за підтримки Уряду Канади, проєкту EGOV4UKRAINE, що є частиною програми U-LEAD з Європою, EU4PAR, Grid Dynamics Life.

З метою запуску єМалятко у всіх ЦНАП України, Мінцифра 20 травня 2020 року провела вебінар, щоб узагальнити інформацію з цього приводу.

Альбом: Онлайн-вебінар “єМалятко у ЦНАП: запитання та відповіді”
Web-адреса: cnap.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/6093 | Переглядів: 482Дата публікації: 13:55 20.05.2020