Адміністративні послуги доступні для мешканців Куп’янська і в період карантину

Адміністративні послуги доступні

Вперше світ зіткнувся з пандемією і вперше нам прийшлось змінювати звичний ритм життя.

У цих надзвичайних умовах ЦНАП міста працює з урахуванням рекомендованих профілактичних заходів та суворо дотримується карантинного режиму. Приміщення за графіком дезінфікують та провітрюють. Всередину пускають обмежену кількість людей – по одному відвідувачу на одного адміністратора.

Для забезпечення громадян доступом до адмінпослуг в умовах карантину Куп’янський ЦНАП перейшов на новий графік роботи , це прийом громадян два рази на тиждень (понеділок та четвер), в інші дні надаються консультації за телефоном або за допомогою електронної пошти, одночасно громадянам рекомендується оформлені звернення, заяви, документи направляти поштою.

Переважно надаються ті послуги, які визначені Кабінетом Міністрів України як невідкладні.

З 16 березня за результатами звернень надано 775 адміністративних послуг більша частина яких надана сектором державної реєстрації/реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб відділу державної реєстрації виконавчого комітету міської ради - 42% .

Шановні мешканці міста, ще раз нагадуємо, до закінчення карантину, будь ласка, з усіх питань спочатку телефонуйте! Працівники ЦНАП докладуть максимум зусиль для вирішення ваших питань дистанційно! Будьте здорові!

Телефон для довідок (05742) 5 31 72

Дата публікації: 13:36 06.05.2020
Центр надання адміністративних послуг Куп’янської міської ради Харківської області >>>