ПОРЯДОК ДЕРЖРЕЄСТРАЦІЇ В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ
ПОРЯДОК ДЕРЖРЕЄСТРАЦІЇ В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ

ПОРЯДОК ДЕРЖРЕЄСТРАЦІЇ В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ

ВНЕСЕНО ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ДЕРЖРЕЄСТРАЦІЇ

       1 квітня 2020 року Міністерство юстиції України прийняло наказ № 1307/5 «Про внесення змін до Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи».

       Цим наказом внесено зміни до порядку проведення державної реєстрації за заявами в електронній формі. Це можна зробити, не виходячи з дому, що особливо важливо в період карантину.

       Заява в електронній формі подається за умови підписання її заявником з використанням засобів електронної ідентифікації та за умови оплати послуг за державну реєстрацію в повному обсязі. Під час державної реєстрації в електронній формі до заяви долучаються оригінали документів, передбачених законом.

       Плата за надання адміністративних послуг здійснюється також через Інтернет з використанням платіжних систем або програмних засобів Єдиного державного вебпорталу електронних послуг.

       Заява в електронній формі реєструється в Єдиному державному реєстрі і за результатом реєстрації заяви заявнику надається код доступу до результатів розгляду відповідних документів.

        Реєстрація заяв в електронній формі проводиться в порядку черговості їх надходження, у тому числі з урахуванням заяв, що подаються в паперовій формі.

Джерело інформації: сайт Українське право

Переглядів: 383
Дата публікації: 15:54 27.04.2020
Центр надання адміністративних послуг Куп’янської міської ради Харківської області >>>