Мінцифри запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності

“Дія, Цифрова освіта”

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року №849  Міністерство цифрової трансформації в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності “Дія, Цифрова освіта” ціль якої “Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути”

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом — освітні серіали. Наразі , на платформі доступний онлайн-курс “Цифрова грамотність для державних службовців” (https://osvita.diia.gov.ua/courses/civil-servants)

Дата публікації: 10:42 01.04.2020
Центр надання адміністративних послуг Куп’янської міської ради Харківської області >>>