Кабмін ухвалив перелік адмінпослуг
Кабмін ухвалив перелік адмінпослуг

Поділитися новиною:

Кабмін ухвалив перелік адмінпослуг

які надаватимуться в ЦНАП під час карантину

      З 12 березня в Україні запроваджено тритижневий карантин та низка інших обмежувальних заходів через пандемію коронавірусу. Водночас державні органи продовжують роботу задля задоволення потреб населення.

    Куп’янським виконкомом підготований перелік адміністративних послуг, які можна отримати у ЦНАП за невідкладних обставинах під час карантину, враховуючи відповідну постанову Кабінету Міністрів України від 20 березня.

        Водночас ми закликаємо мешканців міста утриматися від відвідування ЦНАП та інших надавачів послуг у період карантинних заходів без нагальної потреби або при симптомах ГРВІ, грипу чи коронавірусу.

Перелік адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП під час карантину:

- вклеювання фотокартки до паспорта при досягненні 25 чи 45 років;

- оформлення пільг на придбання твердого та рідкого пічного палива і скрапленого газу;

- оформлення тимчасової допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце їх проживання невідоме;

- оформлення допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами тим, хто не застрахований у системі державного соціального страхування;

- реєстрація чи зняття місця проживання, видача довідки про реєстрацію.

Виконавчий комітет Куп'янської міської ради пропонує отримання послуг в електронній формі за ел. адресою: tsnap@kupyansk-rada.gov.ua або за телефоном (05742) 5 — 31-72.

 

Web-адреса: cnap.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/6076 | Переглядів: 263Дата публікації: 09:06 24.03.2020