ДЕПУТАТИ ЗБІЛЬШИЛИ ШТРАФИ ЗА ПОЖЕЖІ У ЛІСАХ

ДЕПУТАТИ ЗБІЛЬШИЛИ ШТРАФИ ЗА ПОЖЕЖІ У ЛІСАХ

5 лютого 2020 року Верховна Рада прийняла Закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за порушення пожежної безпеки в лісах)».

Законом посилено відповідальність за порушення вимог пожежної безпеки в лісах. Відповідні зміни внесено до Кодексу України про адміністративні правопорушення. Змінами до статті 77 КУпАП збільшено розміри штрафів.

Так, за порушення вимог пожежної безпеки в лісах на громадян накладається штраф від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

А за дії, що призвели до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площі, передбачається накладення штрафу на громадян – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів неоподатковуваних мінімумів, а на посадових осіб – від шістдесяти до ста двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Джерело інформації: сайт Українське право

Web-адреса: cnap.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/6069 | Переглядів: 73Дата публікації: 10:38 21.02.2020