ЯК ОТРИМАТИ УНІКАЛЬНИЙ НОМЕР ЗАПИСУ В РЕЄСТРІ ДЛЯ ЗАПОВНЕННЯ Е-ДЕКЛАРАЦІЇ?

ЯК ОТРИМАТИ УНІКАЛЬНИЙ НОМЕР ЗАПИСУ В РЕЄСТРІ ДЛЯ ЗАПОВНЕННЯ Е-ДЕКЛАРАЦІЇ?

Найпопулярніше питанняна на телефонній гарячій лінії УДМС.

Нагадаємо, що з 1 січня 2020 року розпочався новий етап подання електронних декларацій державними службовцями згідно Закону України «Про запобігання корупції».

Важливо. З цього року у процес декларування було внесено зміні, за якими, крім вже звичних відомостей, суб’єктам декларування при заповненні декларації треба також:

• зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР);

• вказати відповідні номери членів сім’ї декларанта.

Такий номер генерується автоматично при отриманні особою ID-картки чи біометричного закордонного паспорта.

Тобто, щоб отримати УНЗР громадянину необхідно звернутись до підрозділів Міграційної служби або до Центру надання адміністративних послуг у м. Куп'янська для оформлення біометричних документів

Вікових обмежень для отримання УНЗР немає.

У разі, якщо ви вже є власником такого документу - знайти УНЗР на ID-картці можна у правій нижній частині, у закордонному паспорті на полікарбонатній сторінці, з права від дати народження «запис №».

Номер складається з 13 цифр і є незмінним протягом всього життя людини. Саме його ви маєте зазначити у відповідній графі у декларації.

Джерело :https://dmsu.gov.ua/news/region/6530.html

Web-адреса: cnap.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/6067 | Переглядів: 156Дата публікації: 08:51 27.01.2020