Процедуру реєстрації бездомних змінено
Процедуру реєстрації бездомних змінено

Поділитися новиною:

Процедуру реєстрації бездомних змінено

25 грудня 2019 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до статті 6-1 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»».

Закон розроблено для забезпечення прав бездомних громадян у тому числі у сфері надання публічних послуг на території громади та забезпечення реформування системи надання соціальних послуг в умовах децентралізації.

Законом внесено до статті 61 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні».

Згідно з ними, бездомні та інші особи, які не мають постійного місця проживання, реєструються за адресою спеціалізованої соціальної установи, закладу соціального обслуговування та соціального захисту, створених відповідно до Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей» (раніше – органами місцевого самоврядування).

Подання заяви про реєстрацію, зняття з реєстрації місця проживання таких осіб у порядку і строки, встановлені цим Законом, покладається на відповідну спеціалізовану соціальну установу, заклад соціального обслуговування та соціального захисту, в яких зазначеним особам надаються соціальні послуги відповідно до Закону України «Про соціальні послуги».

 

Джерело інформації: сайт Українське право

Web-адреса: cnap.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/6060 | Переглядів: 160Дата публікації: 15:41 08.01.2020