ЗРОСЛИ ШТРАФИ ЗА ВІДМОВУ ПЕРЕВОЗИТИ ПІЛЬГОВИКІВ

ЗРОСЛИ ШТРАФИ ЗА ВІДМОВУ ПЕРЕВОЗИТИ ПІЛЬГОВИКІВ

20 жовтня 2019 року набув чинності закон України «Про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову у пільговому перевезенні окремих категорій громадян».

Безпідставна відмова від пільгового перевезення громадян передбачає штраф для перевізників у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 850 грн, раніше цей штраф становив 8 неоподатковуваних мінімумів – 136 грн.

Автори закону зазначають, що необхідність збільшення штрафів була зумовлена систематичним порушенням водіями законів щодо пільгового перевезення учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни.

Джерело інформації: сайт Українське право

Web-адреса: cnap.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/6056 | Переглядів: 81Дата публікації: 10:27 31.10.2019