МОБІЛЬНИЙ ОФІС ЦНАПу ПРАЦЮЄ ДЛЯ ГРОМАДИ м.КУП'ЯНСЬКА
МОБІЛЬНИЙ ОФІС ЦНАПу ПРАЦЮЄ ДЛЯ ГРОМАДИ м.КУП\

МОБІЛЬНИЙ ОФІС ЦНАПу ПРАЦЮЄ ДЛЯ ГРОМАДИ м.КУП'ЯНСЬКА

З лютого 2019 р. розпочав свою роботу "Мобільний офіс" . Це надало змогу  послугам влади стати  ще доступнішими, а їх отримання – комфортнішим. До території міста належить два  віддалених селища. Їх мешканці не завжди можуть звертатись безпосередньо до Центру надання адміністративних послуг м. Куп'янська, соціальних закладів, інших суб’єктів надання послуг. Для пенсіонерів, людей з особливими потребами переїзд потребує додаткових витрат часу та коштів, й іноді, ураховуючи стан здоров’я, і зовсім не є можливим.

Мобільний офіс адміністративних послуг надасть змогу отримувати адміністративні, соціальні послуги безпосередньо за місцем проживання. Мобільний офіс – це центр адміністративних послуг, який приїздить до Вас!

Постійно проводиться удосконалення нормативної бази, яка надає можливсть розширення спекру послуг та розширюються умови за якими можливо звернутися.

Для того, щоб скористатися послугами Мобільного офісу адміністративних послуг потрібно надати замовлення до  Центру надання адміністративних послуг:

за телефоном  моб. тел: (050) 92 74 705 тел.: (05742) 5 13 90,  5 31 72;

-  шляхом звернення до адміністратора Центру адміністративних послуг в усній або письмовій формі;

-  у вигляді електронного звернення на електронну адресу tsnap@kupyansk-rada.gov.uaцілодобово.

Зробити це може хтось із рідних чи знайомих.

Web-адреса: cnap.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/6049 | Переглядів: 115Дата публікації: 08:56 25.06.2019