РОБОЧА ЗУСТРІЧ З ЕКСПЕРТАМИ «U-LEAD З ЄВРОПОЮ»

13 грудня за підтримки Харківського регіонального інституту Національної Академії державного управління за участі фахівців програми «U-LEAD з Європою» в частині створення та модернізації ЦНАП

13 грудня за підтримки Харківського регіонального інституту Національної Академії державного управління за участі фахівців програми «U-LEAD з Європою» в частині створення та модернізації ЦНАП, відбулася інформаційнв сесія для зацікавлених громад Харківської області. Представниками з Куп’янської міської ради Харківської області були керуючий справами виконавчого комітету Куп’янської міської ради Єльджарова Тетяна Іванівна та начальник центру надання адміністративних послуг  Зубова Яна Вікторівна. Було ознайомлено з  3 раундом фази впровадження «U-LEAD з Європою» (умовами участі та правилами відбору проектних заявок.

Альбом: РОБОЧА ЗУСТРІЧ З ЕКСПЕРТАМИ «U-LEAD З ЄВРОПОЮ»
Дата публікації: 10:54 14.12.2018
Центр надання адміністративних послуг Куп’янської міської ради Харківської області >>>