У ДМС РОЗ’ЯСНИЛИ ОСОБЛИВОСТІ ГОЛОСУВАННЯ ID-КАРТКАМИ

У ДМС РОЗ’ЯСНИЛИ ОСОБЛИВОСТІ ГОЛОСУВАННЯ ID-КАРТКАМИ

Паспорт громадянина України у формі ID-карти є підставою для отримання виборчого бюлетеня на виборчих дільницях та надає право голосу на виборах Президента України особам, яким на день виборів виповнилося 18 років. На цьому наголошує Державна міграційна служба України.

Відтак, власники ID-карт жодним чином не можуть бути обмежені в праві голосу на майбутніх виборах Президента України.

При цьому нова ID-картка, до завершення паспортної реформи, використовується в Україні нарівні з попереднім зразком паспорта громадянина України у формі книжечки (зразка 1994 року), що видавався громадянам раніше.

Нагадаємо, що використання ID-картки, запровадженої у січні 2016 року на зміну паперового паспорта громадянина Україні зразка 1994 року, є черговим кроком української держави у напрямі євроінтеграції та розвитку електронного урядування в Україні.

Зазначимо, чергові вибори Президента України відбудуться 31 березня 2019 року. Старт виборчої кампанії запланований на 31 грудня 2018 року.

Web-адреса: cnap.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/6018 | Переглядів: 20Дата публікації: 10:08 21.11.2018