25 жовтня в Харківському РВ АМУ пройшов практикум із застосування законодавства на тему «Практичні аспекти реалізації законодавства в сфері надання адміністративних послуг в умовах децентралізації. Зміни в законодавстві стосовно реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування громадян». Захід організовано в рамках Проекту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

Учасниками даного практикуму стали міські, селищні, сільські, голови, спеціалісти відділів реєстрації, зі сторони Куп’янської міської ради Харківської області були присутні начальник центру надання адміністративних послуг Зубова Яна та начальник сектору реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання чи перебування Листунова Надія.

Відкрив захід виконавчий директор Харківського регіонального відділення Асоціації міст України Віктор Мирошник. Модератор практикуму – директор Департаменту реєстрації Харківської  міської ради Олег Дробот, який розповів учасникам про аспекти законодавства щодо реєстрації місця проживання та ознайомив їх з досвідом Харківської міської ради у сфері побудови електронного урядування. А саме, про свій власний електронний продукт «Реєстр територіальної громади м. Харкова».

Під час практикуму відбулось обговорення виконання органами місцевого самоврядування вимог з організації надання адмінпослуг безпосередньо виконавцями таких послуг та через адміністраторів ЦНАПів, обмінялись досвідом з питань функціонування центрів надання адміністративних послуг та організації роботи адміністраторів з органами виконавчої влади. Учасники засідання вивчали вимоги до інформаційних та технологічних карток, організацію взаємодії адміністраторів та суб’єктів надання послуг. Окрему увагу було приділено особливостям реєстрації місця проживання громадян, видачі паспорта у формі ID-картки та взаємодії ЦНАПів з територіальними органами Державної міграційної служби (м. Куп’янськ, Новодолазська ОТГ, м. Чугуїв, м. Первомайський, Лозівська ОТГ, Великобурлуцький район та ін).

Web-адреса: cnap.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/6010 | Переглядів: 34Дата публікації: 16:06 31.10.2018