21 червня Центру надання адміністративних послуг м. Куп’янська був переданий мобільний кейс від Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ

Учасникам заходу передали мобільні кейси та розказали про основні аспекти їх використання.

21 червня  Центру надання адміністративних послуг м. Куп’янська був переданий мобільний кейс від Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, що діє за дорученням уряду Німеччини. У церемонії, що проходила у м. Дніпро, взяли участь директор проекту GIZ «Підтримка територіальних громад у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО» Майк Маттес, заступник начальника управління адміністративних послуг Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Олександр Каменчук, представники Департамента та представники муніципальних установ Харківської області. Зі сторони Куп’янської міської ради Харківської області був присутній  заступник міського голови Мацегора Генадій Миколайович, керуючий справами виконкому Куп’янської міської ради Єльджарова Тетяна Іванівна та начальник Центру надання адміністративних послуг Зубова Яна Вікторівна.

Учасникам заходу передали мобільні кейси та розказали про основні аспекти їх використання. Також відбулися панельні дискусії з організації віддалених робочих місць та надання послуг за місцем проживання, пов’язаних з мобільним офісом. Завдяки мобільному офісу мешканці віддалених територій, люди похилого віку, люди з інвалідністю та громадяни, які знаходяться на стаціонарному лікуванні зможуть отримати послуги, не відвідуючи установи. Найчастіше громадяни користуються такими послугами: реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання особи, вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні громадянином 25- і 45-річного віку, соціальні послуги (пільги, допомоги), реєстрація нерухомості, послуги у сфері землекористування.

Мобільний офіс складається з кейсу, який містить ноутбук, кольоровий принтер, сканер, портативний зчитувач ID карток для перевірки особи людини, камеру для відео фіксації процесу обслуговування клієнтів та модем для доступу до мережі Інтернет.

Дякуємо GIZ за надану допомогу, адже мобільний офіс забезпечить можливість надавати послуги громадянам вдома та підвищити якість обслуговування мешканців міста!

Альбом: 21 червня  Центру надання адміністративних послуг м. Куп’янська був переданий мобільний кейс від Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ Альбом: 21 червня  Центру надання адміністративних послуг м. Куп’янська був переданий мобільний кейс від Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ Альбом: 21 червня  Центру надання адміністративних послуг м. Куп’янська був переданий мобільний кейс від Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ Альбом: 21 червня  Центру надання адміністративних послуг м. Куп’янська був переданий мобільний кейс від Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ Альбом: 21 червня  Центру надання адміністративних послуг м. Куп’янська був переданий мобільний кейс від Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ
Web-адреса: cnap.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/6006 | Переглядів: 90Дата публікації: 10:41 22.06.2018