УЧАСНИКАМ АТО ПРОПОНУЮТЬ НАДАВАТИ КОМПЕНСАЦІЮ У РАЗІ ВІДСУТНОСТІ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин рекомендує прийняти за основу проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу та деяких законодавчих актів щодо забезпечення гарантій реалізації учасниками бойових дій, учасниками АТО, Революції Гідності та їх сім'ями пільг на одержання земельних ділянок.

Як повідомляється на сайті парламенту, законопроектом № 7511 пропонується внести зміни до Земельного кодексу України, Кодексу України про адміністративні правопорушення, Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про особисте селянське господарство».

Цими змінами, зокрема, передбачається отримання грошової компенсації у разі відсутності земель запасу державної або комунальної власності, на території якої громадянин виявив бажання одержати земельну ділянку у власність, або у разі добровільної відмови таких осіб від одержання земельних ділянок безоплатно у власність.

Також проектом не допускається зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок сільськогосподарського призначення, переданих безоплатно у приватну власність із земель державної чи комунальної власності для ведення особистого селянського господарства, садівництва, ведення товарного сільськогосподарського виробництва, фермерського господарства, протягом 7 років з дня державної реєстрації права власності на них; визначаються категорії осіб, які мають право на безоплатне одержання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  тощо.

За результатами обговорення Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України зазначений законопроект прийняти за основу.

Web-адреса: cnap.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/5590 | Переглядів: 102Дата публікації: 09:22 22.03.2018