НАВЧАННЯ ПРАЦІВНИКІВ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

НАВЧАННЯ ПРАЦІВНИКІВ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Працівники Центра надання адміністративних послуг м. Куп'янська постійно працюють над вдосконаленням своєї роботи, професійних навичок та знань.

Так, 1-2 березня 2018 року начальник центру Зубова Яна взяла участь у навчальному проекті "Підвищення знань та навичок у сфері лідерства та місцевого розвитку" за темою"Формування лідерських якостей-ініціативність, відповідальність та реалізація мети"організований Українською асоціацією районних та обласних рад. Даний захід додав нових знань, навичок та нових знайомств.

Альбом: НАВЧАННЯ ПРАЦІВНИКІВ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ Альбом: НАВЧАННЯ ПРАЦІВНИКІВ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ Альбом: НАВЧАННЯ ПРАЦІВНИКІВ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ
Web-адреса: cnap.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/5469 | Переглядів: 109Дата публікації: 09:43 07.03.2018