З травня ці функції будуть виконувати спеціальні органи, створені при районних адміністраціях міст

Замовник звертатиметься у центр надання адмінпослуг, де заповнюватиме відповідні бланки документів, адміністратор їх прийматиме, а орган реєстрації реєструватиме. І у центрі адмінпослуг людина отримає готові документи.

Документи для реєстрації:

1. письмова заява;
  2. документ, до якого вносяться відомості про місце проживання;
  3. квитанція про сплату адміністративного збору;
    документи, що підтверджують право на проживання в житлі, перебування або взяття на облік у спеціалізованій соціальній установі, закладі соціального обслуговування та соціального захисту, проходження служби у військовій частині, адреса яких зазначається під час реєстрації;
  4. військовий квиток або посвідчення про приписку (для громадян, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку).

Вартість питання.

У випадку звернення особи протягом встановленого цим Законом строку — у розмірі 0,0085 розміру мінімальної заробітної плати. У випадку звернення з порушенням строку — у розмірі 0,0255 розміру мінімальної заробітної плати.

Якщо місце проживання реєструється одночасно зі зняттям з попереднього місця проживання, то адміністративний збір стягується лише за одну адміністративну послугу та зараховується до місцевого бюджету за новим місцем проживання.

Web-адреса: cnap.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/494 | Переглядів: 39Дата публікації: 09:06 11.04.2016