УРЯД ПРОПОНУЄ З 1 ЖОВТНЯ СКАСУВАТИ ОПОДАТКУВАННЯ ПЕНСІЙ ДЛЯ ПРАЦЮЮЧИХ ПЕНСІОНЕРІВ

Кабінет Міністрів України запропонує з 1 жовтня скасувати оподаткування пенсій для пенсіонерів, що працюють. Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час великої прес-конференції «Рік Уряду», пише РБК-Україна.

"Ми осучаснимо пенсії для 5,6 млн. українських громадян. Приблизно 1,308 млн. українських громадян отримають підвищення пенсій до 200 гривень, 1,208 млн. отримають підвищення пенсій при сьогоднішніх цінах від 200 до 500 гривень щомісяця, майже 2 млн. українських громадян отримають підвищення пенсій від 500 до 1 тис. гривень на місяць", - сказав він.

Гройсман також додав, що ще 1,1 мільйонів українців отримають підвищення пенсій на понад 1 тис. гривень.

Нагадаємо, урядовий проект пенсійної реформи, який буде представлений найближчим часом, не передбачає збільшення пенсійного віку.

Web-адреса: cnap.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/2671 | Переглядів: 65Дата публікації: 10:32 18.04.2017