ПРЕЗИДЕНТ СХВАЛИВ СКАСУВАННЯ ОБОВ’ЯЗКОВОГО ВИКОРИСТАННЯ ПЕЧАТОК

ПРЕЗИДЕНТ СХВАЛИВ СКАСУВАННЯ ОБОВ’ЯЗКОВОГО ВИКОРИСТАННЯ ПЕЧАТОК

Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичнимиособами - підприємцями» (№ 4194). Про це йдеться на сайті Верховної Ради.

Документ виключає з низки законодавчих актів вимоги про обов’язкове використання печаток (незалежно від їх наявності у суб’єктів господарювання) та необхідність використання печаток у взаємовідносинах суб’єктів господарювання з державними органами та органами місцевого самоврядування.

Також Законом внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, якими встановлено адміністративну відповідальність за вимогу посадової особи про наявність відбитку печатки суб’єкта господарювання, що ним подається до органу державної влади або органу місцевого самоврядування. із законодавства виключаються вимоги про обов’язкове використання печаток (незалежно від їх наявності у суб’єктів господарювання)

Із прийняттям Закону виключається можливість визнання документа (угоди, правочину) недійсним (неукладеним, невчиненим) у зв’язку з відсутністю відбитку печатки.

Web-адреса: cnap.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/2670 | Переглядів: 78Дата публікації: 10:30 18.04.2017