ДЕРЖАВНА МІГРАЦІЙНА СЛУЖБА ЗАПРОВАДИЛА СЕРВІС ПЕРЕВІРКИ ПАСПОРТІВ

ДЕРЖАВНА МІГРАЦІЙНА СЛУЖБА ЗАПРОВАДИЛА СЕРВІС ПЕРЕВІРКИ ПАСПОРТІВ

Державна міграційна служба України запровадила сервіс онлайн перевірки за базами недійсних документів.

Як повідомили у ДМС, за допомогою нового онлайн-сервісу можна швидко та безкоштовно зробити перевірку у базах даних недійсних, викрадених або втрачених паспортів міграційної служби та МВС.

Сервіс буде особливо корисним для громадян та організацій, які довіряють свої кошти та майно іншим громадянам і покликаний викорінити окремі види шахрайства за допомогою підроблених паспортів.

Найбільш відомим видом шахрайських оборудок є отримання кредитів та позик за чужими документами, у яких переклеєна фотокартка, але є і інші схеми, наприклад у взаємовідносинах орендар-орендодавець житла, прокат обладнання та інструментів тощо.

Новий онлайн-сервіс дозволить уникнути будь-яких зловживань у сфері обігу паспортів старого зразка, переконані у міграційній службі.

На сьогодні сервіс містить інформацію про більш ніж 950 тисяч недійсних документів і оновлюється щодоби.

Поки що він працює у тестовому режимі і у випадку виявлення помилок у його роботі громадяни можуть інформувати міграційну службу за допомогою форми зворотного зв’язку.

Web-адреса: cnap.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/2594 | Переглядів: 78Дата публікації: 11:42 07.04.2017