У ДФС ПОЯСНИЛИ, ЯК ПІДПРИЄМЦІ БЕЗ ДОХОДУ ПОВИННІ СПЛАЧУВАТИ ЄДИНИЙ ВНЕСОК

У ДФС ПОЯСНИЛИ, ЯК ПІДПРИЄМЦІ БЕЗ ДОХОДУ ПОВИННІ СПЛАЧУВАТИ ЄДИНИЙ ВНЕСОК

З 1 січня 2017 року фізичні особи – підприємці, які не отримують дохід, зобов’язані визначати базу нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Про це нагадує територіальне управління ДФС в Івано-Франківській області.

При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.

Виняток становлять ті, які обрали спрощену систему оподаткування.

Зазначимо, що Законом України від 06 грудня 2016 року № 1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» внесено зміни до вищевказаного Закону, які набули чинності з 01 січня 2017 року, зокрема у першому реченні абзацу другого п. 2 частини першої ст. 7 слова «має право самостійно» замінено словом «зобов’язаний».

У ДФС пояснили, що до 1 січня 2017 ФОПи не були зобов’язані, а «мали право самостійно» проводити такий розрахунок.

Web-адреса: cnap.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/2593 | Переглядів: 65Дата публікації: 11:41 07.04.2017