З 1 ТРАВНЯ ДЕКЛАРАЦІЯ З ПЛАТИ ЗА ЗЕМЛЮ ПОДАЄТЬСЯ ЗА ОНОВЛЕНОЮ ФОРМОЮ

З 1 ТРАВНЯ ДЕКЛАРАЦІЯ З ПЛАТИ ЗА ЗЕМЛЮ ПОДАЄТЬСЯ ЗА ОНОВЛЕНОЮ ФОРМОЮ

Міністерство фінансів України змінило форму податкової декларації з плати за землю.

Як повідомили у територіальному управлінні ДФС у Дніпропетровській області, наказ Міністерства фінансів України від 23.01.2017 № 9 «Про внесення змін до форми Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності)» набрав чинності 21 березня 2017 року.

Відповідно до внесених змін, в декларації слід відображати:

місяць і рік, а також дату державної реєстрації прав на земельну ділянку, а також дати документа, що засвідчує/підтверджує право оренди землі;

площу земельної ділянки не лише в га, а також і в кв. м;

нормативну грошову оцінку одиниці площі земельної ділянки.

Крім того, при уточненні податкових зобов’язань більше не потрібно буде розмежовувати суми збільшення/зменшення податкових зобов’язань на ті, за якими ще не настав строк сплати, і на ті, за якими строк сплати вже минув.

Враховуючи норми пункту 46.6 статті 46 Податкового кодексу України звітувати за новою формою декларації потрібно буде в травні за квітень 2017 року.

Web-адреса: cnap.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/2514 | Переглядів: 70Дата публікації: 08:56 30.03.2017