ДО ВІДОМА ОСІБ, ЯКІ ВИЯВИЛИ НАМІР ОТРИМАТИ ПРАВО НА ЗДІЙСНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПРИВАТНОГО ВИКОНАВЦЯ

Відповідно до Закону України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів» від 02.06.2016 № 1403-VIII та Порядку допуску до професії приватного виконавця, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 25.10.2016 № 3053/5 (зі змінами), Тимчасова кваліфікаційна комісія приватних виконавців Міністерства юстиції України оголошує про початок прийому документів осіб, які виявили намір отримати право на здійснення діяльності приватного виконавця, для прийняття рішення щодо їх допуску до складання кваліфікаційного іспиту.

Зазначеним особам з метою реалізації їх права на допуск до складання кваліфікаційного іспиту необхідно подати Комісії:

1) заяву про допуск до складання кваліфікаційного іспиту (зразок додається);

2) копію паспорта;

3) копію диплома про вищу юридичну освіту;

4) копії документів про наявність відповідного стажу роботи (трудової книжки);

5) оригінал довідки про відсутність судимості;

6) оригінал інформаційної довідки з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;

7) копію свідоцтва про проходження навчання;

8) копію свідоцтва про проходження стажування (крім осіб, які відповідно до частини першої статті 20 Закону України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів» звільнені від проходження стажування);

9) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру;

10) заяву про надання згоди на обробку персональних даних (зразок додається);

11) дві фотокартки розміром 40x30 мм.

Копії документів, які додаються до заяви про допуск до складання кваліфікаційного іспиту, повинні бути засвідчені особистим підписом особи.

Поштова адреса Комісії: 01001, м. Київ, вул. Городецького, 13.

Документи приймаються також за адресою: м. Київ, пров. Рильський, 10 (скринька для вхідної кореспонденції при вході у приміщення).

Додатково повідомляємо, що стажування осіб, які виявили намір отримати право на здійснення діяльності приватного виконавця, з метою закріплення отриманих ними під час навчання знань та набуття практичних навичок навичок у сфері примусового виконання судових рішень і рішень інших органів буде забезпечуватися Департаментом державної виконавчої служби Міністерства юстиції України на підставі заяв  зазначених осіб (зразок додається).

Поштова адреса Департаменту: 01001, м. Київ, вул. Городецького, 13.

Заяви про направлення на стажування приймаються також за адресою: м. Київ, пров. Рильський, 10, (скринька для вхідної кореспонденції при вході у приміщення).

Заява про допуск до складання кваліфікаційного іспиту

Заява про надання згоди на обробку персональних даних

Заява про направлення на стажування

Web-адреса: cnap.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/2490 | Переглядів: 85Дата публікації: 10:33 27.03.2017