Парламент скасував обов'язкове використання печаток на офіційних документах
Парламент скасував обов\

Парламент скасував обов'язкове використання печаток на офіційних документах

Верховна Рада України підтримала в другому читанні законопроект №4194 "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними-особами підприємцями". За документ після декількох невдалих спроб проголосували 226 нардепів.

Законопроект удосконалить державне регулювання використання печаток у господарській діяльності.

Так, згідно з документом, із законодавства виключаються вимога про обов'язкове використання печаток (незалежно від їх наявності у суб'єктів господарювання), виключається можливість визнання документа (угоди, угоди) недійсним (неукладеним, недосконалим) у зв'язку з відсутністю відбитка печатки.

Згадайте новину: Відміна печаток: крок до збільшення випадків шахрайства чи імплементація європейських норм в українське законодавство

Крім того, передбачається виключити необхідність використання печаток у взаємовідносинах суб'єктів господарювання з державними органами та органами місцевого самоврядування.

Також документом встановлюється адміністративна відповідальність за вимагання державним органом або органом місцевого самоврядування наявності відбитка печатки на офіційному документі.

Нагадаємо, ВР підтримала у другому читанні законопроект №5105 "Про внесення змін до закону "Про інвестиційну діяльність" (щодо державних інвестиційних проектів)".

Джерело: РБК-Україна

Користуйтесь консультацією: Добровільно-примусові сервіси фіскальної служби, або Чи варто боротися з додатковими угодами до договорів про визнання електронних документів

Згадайте новину: Витяги, виписки, довідки з Єдиного державного реєстру відтепер банки приймають в електронній формі

Web-адреса: cnap.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/2471 | Переглядів: 66Дата публікації: 08:35 24.03.2017