МІНРЕГІОН ГОТУЄ БЛИЗЬКО 30 ПІДЗАКОННИХ АКТІВ, ЯКІ РЕГУЛЮЮТЬ МІСТОБУДУВАННЯ

МІНРЕГІОН ГОТУЄ БЛИЗЬКО 30 ПІДЗАКОННИХ АКТІВ, ЯКІ РЕГУЛЮЮТЬ МІСТОБУДУВАННЯ

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ готує близько 30 підзаконних актів, які регулюють містобудівну діяльність. Про це інформує сайт відомства.

У повідомленні також зазначено, що 23 березня відбудеться громадське обговорення низки проектів нормативно-правових актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону №1817-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності».

Захід відбудеться за участю заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лева Парцхаладзе, представників Міністерства юстиції, Міністерства фінансів, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Державної архітектурно-будівельної інспекції, Державної регуляторної служби, бізнес-омбудсмена, BRDO, IDLO, Конфедерації будівельників України, а також інших профільних відомств та організацій.

Web-адреса: cnap.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/2468 | Переглядів: 68Дата публікації: 08:28 24.03.2017