Уряд пропонує скасувати пайову участь

Уряд пропонує скасувати пайову участь

10 березя Кабінет Міністрів України на своєму засіданні ухвалив проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні". Цим законопроектом, зокрема, пропонується скасувати обов’язок забудовників сплачувати пайову участь у розвиток інфраструктури населених пунктів. На сьогодні вдповідно до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" забудовники зобоавзяані відраховувати певний відсоток від загальної кошторисної вартості будівництва обєкта. Ці кошти зараховувалися до бюджету розвитку місцевої ради. Використання цих коштів суворо регулюються Бюджетним кодексом, і могло бути вкористано, зокрема, на капітальні видатки. Тобто за рахунок коштів пайойої участі будувалися або ремонтувалися дороги, школи, садочки, лікарні.

Асоціація міст України не підтримує такі законодавчі зміни та продовжуватиме відстоювати позицію щодо неприпустимості зменшення дохідної частини місцевих бюджетів без відповідних компенсаторів.

Web-адреса: cnap.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/2349 | Переглядів: 73Дата публікації: 09:55 13.03.2017