ПРОЕКТ ЗАКОНУ ПРО ЕЛЕКТРОННІ ДОВІРЧІ ПОСЛУГИ (№4685) НАПРАВЛЕНО ПАРЛАМЕНТОМ НА ПОВТОРНЕ ДРУГЕ ЧИТАННЯ

7 лютого 2017 року проект Закону України "Про електронні довірчі послуги" (№4685) направлено парламентом на повторне друге читання. Прийняття проекту Законудасть змогу запровадити в Україні модель та принципи надання електронних довірчих послуг Європейського Союзу шляхом гармонізації з положеннями Регламенту (ЄС) № 910/2014 Європейського Парламенту та Ради від 23 липня 2014 року про електронну ідентифікацію та довірчі послуги для електронних транзакцій в межах внутрішнього ринку та про скасування Директиви 1999/93/ЄС, з урахуванням національних особливостей, не руйнуючи систему взаємодії суб’єктів у сфері електронного цифрового підпису, що склалась в Україні.

Web-адреса: cnap.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/2046 | Переглядів: 40Дата публікації: 08:49 10.02.2017