З 1 КВІТНЯ ВІДШКОДУВАННЯ ПДВ ЗДІЙСНЮВАТИМЕТЬСЯ ЗА НОВИМ ПОРЯДКОМ

З 1 КВІТНЯ ВІДШКОДУВАННЯ ПДВ ЗДІЙСНЮВАТИМЕТЬСЯ ЗА НОВИМ ПОРЯДКОМ

З 1 квітня 2017 року бюджетне відшкодування ПДВ здійснюватиметься за новим Порядком. Про це повідомляє територіальне управління ДФС у полтавській області.

Постановою Кабінету Міністрів України від 25 січня 2017 року № 26, яка набере чинності 1 квітня, затверджено Порядок ведення Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування ПДВ.

Постановою, зокрема, передбачено:

- формування та ведення Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування на підставі баз даних ДФС та Казначейства;

- визначення даних, які відносяться до такого реєстру;

- автоматичне внесення до Реєстру заяв протягом операційного дня їх отримання у хронологічному порядку їх надходження;

- повернення узгоджених сум бюджетного відшкодування здійснюється у хронологічному порядку відповідно до черговості внесення заяв до Реєстру;

- щоденне оприлюднення Реєстру на своєму офіційному веб-сайті, крім інформації про реквізити поточного рахунка платника податку для перерахування бюджетного відшкодування.

До набрання чинності зазначеним Порядком, тобто до 1 квітня 2017 року, бюджетне відшкодування сум ПДВ відбуватиметься за заявами, включеними до Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування ПДВ, у порядку, затвердженому постановою КМУ від 22.02.2016 р. № 68.

Web-адреса: cnap.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/2011 | Переглядів: 56Дата публікації: 09:11 07.02.2017