Повідомлення про проведення публічного громадського обговорення (круглого столу) «Проблеми із неплатоспроможністю підприємств та шляхи їх вирішення»

З метою дотримання вимог пунктів 14, 15 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996, відповідно до орієнтовного плану проведення Міністерством юстиції України консультацій з громадськістю на 2017 рік, Міністерством юстиції заплановано проведення публічного громадського обговорення (круглого столу) на тему «Проблеми із неплатоспроможністю підприємств та шляхи їх вирішення».

До обговорення запрошуються  фізичні та юридичні особи, їх об'єднання, діяльність яких передбачає використання процедур банкрутства.

Проведення заходу заплановано 14 лютого 2017 року о 14-00 годині за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73, другий поверх (мармурова зала).

Пропозиції щодо участі у заході просимо надсилати на електронну адресу

o.surzhenko@minjust.gov.ua до 10 лютого 2017 року.

Контактні особи:

• Заступник начальника Управління з питань банкрутства – начальник відділу нормативно-правового забезпечення та методичної роботи Департаменту з питань судової роботи та банкрутства Сурженко Ольга Володимирівна, тел.: 486-67-92, o.surzhenko@minjust.gov.ua
  • Голова Комітету з питань правосуддя, експертної діяльності, банкрутства, виконання судових рішень та кримінальних покарань Громадської ради при Міністерстві юстиції Данішевська Валентина Іванівна, тел.: 490-65-75, vd@clc.com.ua

Web-адреса: cnap.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/1964 | Переглядів: 45Дата публікації: 08:39 06.02.2017