ПРОФІЛЬНИЙ КОМІТЕТ СХВАЛИВ ЗАПРОВАДЖЕННЯ ПЕРЕХІДНОГО ПЕРІОДУ ДЛЯ ЗНЯТТЯ З РЕЄСТРАЦІЇ ФОПІВ

Комітет з питань промислової політики та підприємництва підтримав законопроект про запровадження 3-місячного перехідного періоду для зняття з реєстрації ФОПів, або припинення незалежної професійної діяльності фізосіб без обов'язкової сплати ними ЄСВ.

Як зазначається на сайті парламенту, члени Комітету з питань промислової політики та підприємництва підтримали прийняття у першому читанні та в цілому законопроекту про відтермінування на 3 місяці - до 1 квітня 2017 року - набрання чинності норми про сплату «сплячими» ФОПами мінімального ЄСВ у сумі 704 грн.

"Таким чином, проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо гарантування прав і законних інтересів суб'єктів малого і середнього підприємництва"(№ 5633) забезпечить недопущення несправедливої сплати фізичними особами - підприємцями (що перебувають на загальній системі оподаткування, а також особи, які провадять незалежну професійну діяльність) єдиного соціального внеску внаслідок неочікуваної зміни законодавства", - йдеться у повідомленні.

"Фізичні особи - підприємці, які останнім часом не здійснювали діяльність та не планували вести її у найближчому майбутньому фізично не встигли припинити реєстрацію. Ми не маємо права припустити, щоб люди потрапили в таку бюрократичну пастку", - пояснив голова Комітету Віктор Галасюк.

З цією метою і пропонується забезпечити фізичним особам - підприємцям перехідний період (3 місяці) для проведення необхідних реєстраційних дій з припинення господарської діяльності у разі, якщо вони її фактично не здійснюють чи не планують здійснювати.

Web-адреса: cnap.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/1829 | Переглядів: 84Дата публікації: 13:43 24.01.2017