У МІН'ЮСТІ НАГАДАЛИ, ЯКУ НЕРУХОМІСТЬ МОЖНА РЕЄСТРУВАТИ, А ЯКУ - НІ
У МІН\

Поділитися новиною:

У МІН'ЮСТІ НАГАДАЛИ, ЯКУ НЕРУХОМІСТЬ МОЖНА РЕЄСТРУВАТИ, А ЯКУ - НІ

У МІН'ЮСТІ НАГАДАЛИ, ЯКУ НЕРУХОМІСТЬ МОЖНА РЕЄСТРУВАТИ, А ЯКУ - НІ

Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» передбачено перелік об'єктів, що реєстуються та не підлягають реєстрації у Державному реєстрі речових прав.

До нерухомості, що не підлягає реєстрації, належать корисні копалини, рослини, малі архітектурні форми, тимчасові, некапітальні споруди, що розташовані на земельній ділянці переміщення яких можливе без їх знецінення або зміни призначення. Також не можна зареєструвати автомобільну дорогу чи залізничну колію, електромережу, мережу зв'язку або теплову мережу, судна (повітряні чи морські) та інші об'єкти цивільних прав, на які можуть бути поширено правовий режим нерухомої речі, та споруди, що є приналежністю або частиною головної речі (магістральні або промислові трубопроводи тощо).

При цьому у Державному реєстрі речових прав необхідно реєструвати земельні ділянки, житлові будинки та квартири, підприємства, які є єдиним майновим комплексом, незавершені об'єкти будівництва та інші житлові та нежитлові приміщення.

Web-адреса: cnap.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/1717 | Переглядів: 183Дата публікації: 10:52 16.01.2017