Оцініть свою реєстраційну історію! Опитування щодо послуг держреєстрації НУО

Проект USAID "Громадяни в дії" вивчає ситуацію з тим, наскільки якісно надаються послуги з реєстрації та перереєстрації громадських та благодійних організацій. Долучіться до онлайн-опитування - ...

Оцініть свою реєстраційну історію! Опитування щодо послуг держреєстрації НУО

Проект USAID “Громадяни в дії” вивчає ситуацію з тим, наскільки якісно надаються послуги з реєстрації та перереєстрації громадських та благодійних організацій. Долучіться до онлайн-опитування – відповіді на ці запитання конфіденційні та будуть використовуватись виключно в статистичному вигляді.

Опитування проводиться з метою аналізу діяльності фронт-офісів при прийнятті-видачі документів на державну реєстрацію громадських об’єднань.

Web-адреса: cnap.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/1711 | Переглядів: 59Дата публікації: 08:53 16.01.2017