Про досягнення керівництва та результати роботи центру надання адміністративних послуг

Результат надання адміністративних послуг вимірюється якістю, а не кількістю.

Сьогодні Центр може похвалитися якісним функціонуванням, який вже має результати вдалих ініціатив.

Інформація щодо роботи Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Куп’янської міської ради Харківської області за 9 місяців. Загальна кількість послуг, які були надані складає 1988.

Документи дозвільного характеру - 47

Послуги щодо оформлення нерухомості - 403

Послуги Держгеокадастру - 244

Послуги визначені власним рішенням - 337

Послуги міграційної служби - 800

Запити органів державної влади – 116

Запити юридичних та фізичних осіб - 41

Робота в Центрі спрямована на попередження фактів порушення законодавства, тому за весь період не зафіксовано порушень строків розгляду та видачі адміністративних послуг. З цією ж метою постійно проводиться методична та роз’яснювальна робота з представниками суб’єктів надання адміністративних послуг.

З метою виявлення суспільної думки щодо ефективності роботи Центру та вивчення очікувань і задоволеності якістю наданих адміністративних послуг запроваджене проведення соціологічного опитування шляхом анонімного анкетування, а також за допомогою «скриньки для звернень громадян», яка розташована в приміщенні Центру.

Центр надання адміністративних послуг постійно удосконалює свою роботу, розширює спектр послуг, забезпечує комфортне перебування відвідувачів у Центрі та високу якість обслуговування.

Адміністративні послуги надаються відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» та чинного законодавства, на кожну послугу розроблено та затверджено інформаційні, технологічні картки та бланки заяв. Мешканці міста Куп’янська можуть замовити послуги надіславши документи засобами поштового зв’язку без відвідування Центру надання адміністративних послуг м. Куп’янська. Результат послуги замовники отримують засоби поштового зв’язку або забирають оригінал документа особисто у Центрі надання адміністративних послуг після отримання телефонного дзвінка про виконання та пред’явлення документа, що посвідчує особу.

Мешканці міста мають можливість перевірити стан виконання адміністративної чи дозвільної послуги, записатися на прийом у зручний для себе час (з вибором днів на два тижні вперед), роздрукувати бланки заяв для отримання адміністративних послуг та ознайомитись з інформаційними картками на офіційному сайті  Куп’янської міської ради в розділі Центру надання адміністративних послуг м. Куп’янська. Для зручності мешканців функціонує додаток, де у режимі реального часу можна завантажити бланк заяв чи отримати всю необхідну інформацію для отримання адміністративних та дозвільних послуг. ЦНАП м. Куп’янська проводить щомісячний моніторинг якості надання адміністративних послуг. Велика увага у ЦНАП м. Куп’янська приділяється підвищенню рівня професіоналізму, обізнаності адміністраторів щодо надання адміністративних та дозвільних послуг. Систематично проводяться навчання працівників ЦНАП для підвищення якості надання адміністративних послуг та обслуговування відвідувачів. Протягом 9 місяців 2016 р. проводились внутрішні навчання за допомогою он-лайн семінарів за підтримки Департаменту з підвищення конкурентоспроможності. Працівники проходили навчання у Харківському регіональному інституті державного управління з підвищення кваліфікації державних службовці, посадових осіб місцевого самоврядування, брали участь у семінарах, тренінгах, які організовувались Асоціацією міст України, семінарах в рамках реалізації проекту «Реформа управління на сході України» GIZ (Співпраця з Німеччиною). ЦНАП м.Куп’янська оновлює інформацію на сайті Куп’янської міської ради. Забезпечення своєчасного виконання звернень громадян та юридичних осіб відслідковуються щомісячна, щоквартальними та піврічними звітами, які подаються керівництву виконавчого комітету Куп’янської міської ради.

Центр надання адміністративних послуг м. Куп’янська постійно удосконалює свою роботу, розширює спектр послуг, забезпечує комфортне перебування відвідувачів у Центрі та високу якість обслуговування. Зокрема  продовжується ремонт нового приміщення ЦНАП м. Куп’янська. Відкриття оновленого ЦНАП м. Куп’янська дасть змогу  розширити кількість адміністративних послуг, які зможуть отримувати мешканці міста.

Начальник Центру надання адміністративних послуг                              Я.В. Зубова

Web-адреса: cnap.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/1130 | Переглядів: 110Дата публікації: 11:27 24.10.2016