Новини | Новини за травень 2018 року:
ЗМІНЕНО ПОРЯДОК ВЕДЕННЯ ЄДИНОГО ДЕРЖАВНОГО ПОРТАЛУ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ
Постановою Кабінету Міністрів України затверджено зміни до Порядку ведення Єдиного державного порталу адміністративних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 січня 2013 року № 13.
08:56 29.05.2018 383

ДЛЯ ПЛАТНИКІВ ПДВ ЗАПРОВАДИЛИ НОВИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ СЕРВІС
Для платників податку на додану вартість ДФС запроваджено новий електронний сервіс – візуалізація повної інформації щодо податкової накладної з урахуванням всіх зареєстрованих до неї розрахунків коригування кількісних і вартісних показників. Про це інформує сайт служби.
08:51 29.05.2018 256

МІНРЕГІОН ВВОДИТЬ НОВІ ОБМЕЖЕННЯ ДЛЯ ЗАБУДОВИ
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України вводить нові лінії обмеження забудови – «жовті лінії», що визначають межі максимального розповсюдження завалів житлової, громадської та промислової забудови у разі їх руйнування та можливих надзвичайних ситуацій.
09:01 16.05.2018 207

РАДА ПЛАНУЄ ПОСИЛИТИ СОЦЗАХИСТ ОСІБ, ЯКІ ДОГЛЯДАЮТЬ ЗА ХВОРИМИ ДІТЬМИ
Верховна Рада прийняла за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту осіб, які доглядають за хворими дітьми".
08:58 16.05.2018 189

ПОСВІДКИ НА ПРОЖИВАННЯ ОФОРМЛЯТИМУТЬ У ФОРМІ ID-КАРТОК
Уряд затвердив новий зразок бланка посвідки на постійне проживання та порядок її оформлення і видачі. Це передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2018 року № 321
11:03 04.05.2018 367