Новини | Новини за січень 2019 року:
Інформація щодо роботи Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Куп’янської міської ради Харківської області
ЦНАП в своєму розвитку наближається до інтегрованого офісу – робота за принципом «Єдиного вікна».
13:56 11.01.2019 667

Мінекономрозвитку презентує Довідник з питань надання адміністративних послуг
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом реформи адміністративних послуг та Всеукраїнською асоціацією центрів надання адміністративних послуг з метою оприлюднення стану нормативно-правової бази з питань надання адміністративних послуг видали Довідник з питань надання адміністративних послуг.
10:03 11.01.2019 328

Набула чинності загальнонаціональна оцінка земель за межами населених пунктів
1 січня 2019 року набула чинності загальнонаціональна нормативна грошова оцінка земель сільськогосподарського призначення
10:00 11.01.2019 346